|
ثبت نام

آرزوهای بزرگ ما برای ملّت در این سال، پیشرفت اقتصادی است؛ اقتدار و عزّت منطقه‌ای و بین‌المللی است؛ جهشهای علمی به معنای واقعی است؛ عدالت قضائی و اقتصادی است؛ و ایمان و معنویّت است که از همه مهم‌تر و پشتوانه‌ی همه‌ی آن سرفصل‌های دیگر است. به نظر ما همه‌ی این خواسته‌ها و آرزوها دست‌یافتنی است؛

سال 1394 : دولت و ملت ، همدلي و همزباني


تأسیس

انجمن علمي اسلام و توسعه اقتصادي به منظور گسترش و پيشبرد و ارتقاي علم و توسعه كمي و كيفي نيروهاي متخصص و بهبود بخشيدن به امور آموزشي و پژوهشي در زمينه هاي مربوط به اسلام و توسعه در تاريخ 81/10/16 تاسيس گرديد.

چشم انداز انجمن

انجمن علمي اسلام و پيشرفت ،‌ داراي نام و نشان شناخته شده در سطح بين المللي و جايگاه نخست در سطح منطقه از نظر توليد محصولات علمي ،‌پژوهشي ،‌تحقيقاتي و خدمات آموزشي با كيفيت برتر در زمينه علوم انساني با محوريت اسلام و پيشرفت در بين انجمن هاي علمي است.

چشم انداز جمهوري اسلامي ايران


بیانیه مأموریت

انجمن علمی اسلام و پیشرفت با اتکال به خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار مأموريت اصلي خود را افزايش و ارتقاء سطح پيشرفت علمي و اسلامي كشور عزيزمان ميداند و در اين راستا به توليد كتب ،‌ نشريات ،‌ مقالات ،‌ فصلنامه ها و ساير فعاليت هاي علمي ،‌پژوهشي و تحقيقاتي و برگزاري دوره هاي آموزشي ،‌سمينارها ،‌همايش ها و سخنراني ها جهت اعضاي انجمن ،‌ دانشجويان ،‌ اساتيد ،‌ پژوهشگران ،‌ محققان ،‌ طلاب ،‌روحانيون و همچنين شركت ها ،‌موسسات و سازمان هاي دولتي و غير دولتي در سطح ملي و بين المللي با بكارگيري جديدترين تكنولوژي و ابزارهاي ارتباطي و حداكثر سازي بهره وري در استفاده از منابع در اختيار در جهت شناخت و پياده سازي فرهنگ غني اسلامي ضمن حفظ ارزش ها ،‌باورها و تصورات مردم با مشاركت تمامي اعضاي انجمن به عنوان شايستگي ممتاز آن و افزايش سطح دانش و توان اعضا مي پردازد

آخرین اخبار و اطلاعيه هاي انجمن

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...
بررسی راهبردهای مقاومتی در اقتصاد ایران PDF Print نامه الکترونیک
چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۸

تهيه : دكتر محمد جواد ايرواني

عنوان: بررسی راهبردهای مقاومتی در اقتصاد ایران

موضوع : اقتصادي

قالب مطلب: متن - مصاحبه

حجم فايل: 0 مگابايت

نوع فايل: متن

ادامه مطلب

 

Read more...
 
<< آغاز < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > پایان >>

Page 1 of 11

افراد آنلاین

 7 مهمان حاضر
بازدیدهای محتوا : 14842

راه اندازي مجدد وب سايت انجمن

 

متأسفانه ،‌ چندی پیش وب سایت انجمن علمي اسلام و پيشرفت، مورد حمله سایبری گروهک تروریستی داعش قرار گرفته و هک شد که پس از چندین هفته تلاش شبانه روزی ، این سایت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۱۳ مجدد راه اندازی گردید. این اتفاق را به عنوان نشانه ی بر حق بودن مسیر فعالیت انجمن در نظر گرفته و با لطف و عنایت الهی با عظم و قواي بيشتر از قبل به فعالیت در این زمینه ادامه خواهیم داد. ان شاالله .